KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 12376559
nr 1237 6559
Skulpturer
4 st, Kina. Höjd: 12-30 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:20:27
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)